Hakkımızda

Firmamızın merkezi İstanbul Ataşehir bölgesinde yer almaktadır. Savunma Sanayi, Sağlık sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Askeri projelerde Ankara Türkiye , Sırbistan ve Umman’da çalışmalarımız devam etmektedir. Ayrıca silah, mühimmat tedarik ve üretim konularında temsilcisi veya ortağı olduğumuz firmalarımız vardır. Firmaların üreterek ve tedarik ederek satmayı veya yapmayı düşündüğü projelerle ilgili işbirliği içinde çalışabileceğimizi, Türkiye ve Umman’da da savunma sanayi ile ilgili talepleriniz olursa karşılaşabileceğimizi düşünüyoruz.

Faaliyet Alanlarımız

Askeri ve Güvenlik Ekipmanları
Askeri ve Sivil ileri Teknoloji Muhabere Sistemleri
Spesifik Anten ve Anten Sistemleri
Drone ve Antidrone Sistemleri
Askeri ve Ticari Hizmet Tekneleri
Çeşitli kalibreli silahlar
Tüm mühimmat türleri

Misyonumuz

Askeri amaçlı elektronik sistemlerin, yaşamın her alanında erişilebilir ve kullanılabilir olmasını sağlamak için gerekli teknolojileri geliştirmek, doğaya ve teknolojiye entegrasyon için standartlar koymak, teknoloji yazılımı ve donanım sistemleri geliştirmek ve onları saygın bir lider haline getirmek için mevcut ürünlerle bütünleştirmek.

Vizyonumuz

İnsan için teknoloji hedefiyle rahatlığı doğa ile buluşturmak , sürdürülebilir bir hayata ve gelişen dünyaya bilgimizle , teknolojimizle , yazılım ve donanım alt yapımızla öncü olmak.